«Інвестиції в Україну. Інновації в агробізнесі – 2013»

 

Керівникам підприємств, організацій та регіонів

Унікальна пропозиція, від якої неможливо відмовитись

Вже 13 років Видавництво «Академпрес» реалізує проект «Інвестиції в Україну». В рамках проекту була підготовлена серія каталогів «Інвестиції в Україну. Сільське господарство» на українській, російській та англійській мовах. Презентація першого примірника відбулася на XV Міжнародній виставці – ярмарку «АГРО-2003». Це унікальне видання про інвестиційні можливості України, регіонів, міністерств, відомств, конкретних підприємств та проектів, що в концентрованому вигляді дає уяву як вітчизняним, так і закордонним інвесторам про потенціал розвитку агробізнесу в Україні.

Кожен випуск розповсюджується на міжнародних та вітчизняних інвестиційних заходах, спеціалізованих виставках, тематичних експозиціях та презентаціях як в Україні так і за її межами. Інформація, що надається в каталозі, допомагає потенційному інвестору знайти найбільш вигідне підприємство для вкладання коштів, а підприємствам – знайти партнерів для подальшого ефективного розвитку бізнесу.

Враховуючи вимоги сьогодення, досвід та популярність нашого видання на вітчизняному та міжнародному ринках інвестицій (активна співпраця з іноземними інвесторами) ми готуємо до друку в 2013 році унікальний збірник «Інвестиції в Україну. Інновації в агробізнесі – 2013» та повнокольоровий проспект ексклюзивних інвестиційних та інноваційних проектів.

Презентація проспекту відбудеться 23 травня 2013 року під час проведення XXV Міжнародної агропромислової виставки «АГРО - 2013», збірника – 20 серпня 2013 під час виставки «Барвиста Україна – 2013».

Запрошуємо Вас до участі в нашому унікальному проекті та у найближчий час (до 13 травня 2013 року) надати нам матеріали відповідно до змісту видання (Додаток 1) та напрямку Вашої діяльності.

Привабливість участі: презентація інвестиційного чи інноваційного проекту Вашої компанії (Додаток 3) на вітчизняному та міжнародному ринках, ефективний засіб залучення (Додаток 2) прямих іноземних інвестицій, отримання позитивного досвіду співпраці з інвесторами учасників агробізнесу України (на прикладах реалізованих проектів), ознайомлення з інноваційними технологіями в агробізнесі та їх впровадження в аграрному секторі.

Крім цього, "Академпрес" пропонує виробництво на власній базі широкої гами Вашої представницької поліграфічної продукції (буклети, каталоги, листівки та інше) за прийнятними цінами - www.academpress.kiev.ua

За більш детальною інформацією звертайтесь до Керівника проекту «Інвестиції в Украіну» Людмили Борисівни тел./факс: (044) 286-42-38, 286-42-83 та e-mail: invest@academpress.kiev.ua

Генеральний директор ТОВ "Академпрес" В.С. Андрейчук


НАЗАД